Huygensgeboud Radboud universiteit Nijmegen

PIEP Sterrenkijken bij het Observatorium in Nijmegen!

za. 1 feb

✨ Sterrenkijken bij het Observatorium in Nijmegen! 🌌
Hey sterrenkijkers! 🌟

Ben jij klaar om de wonderen van de nachtelijke hemel te ontdekken? Kom dan op 1 februari om half 6 naar het Observatorium bij het Huygensgebouw van de Radboud Universiteit in Nijmegen voor een onvergetelijke avond vol sterren, planeten en chocomelk!

We worden verwelkomd door Daan Kapitein, een enthousiaste NJN’er en één van de mensen die de telescopen onderhoud. Hij weet werkelijk van alles over het heelal en het observatorium, en hij heeft vast ook nog een paar leuke verhalen te vertellen over zijn eigen avonturen!

We willen graag vroeg in de avond beginnen, zodat we jullie Saturnus kunnen laten zien. De maan verschijnt als een mooie sikkel, wat het moeilijker maakt om de kraters te zien, maar goed nieuws: Venus zal schitterend zichtbaar zijn, net boven de maan!

Vergeet niet dat de koepel fris kan zijn, dus trek je warmste kleren aan en laat je meevoeren naar de sterren! Schrijf je snel in en zorg ervoor dat je erbij bent op deze bijzondere avond. We kunnen niet wachten om samen met jou de sterren te verkennen! 🌠

Handige Informatie

Datum en Tijd

01 februari 2025 - 17:30

Contactpersoon

Robin Toonen

Verzameladres

Heyendaalseweg 135

Vragen?

Neem contact op met NJN via activiteiten@njn.nl

Meld je aan voor deze activiteit

Je hoeft geen lid te worden om mee te doen aan een activiteit. Vink hieronder aan wat voor jou van toepassing is. Als je nog geen lid bent dan linken we je door naar een inschrijfformulier. Ben je wel lid? log dan in en schrijf je in.

Maak je reiskosten voor deze activiteit? Voor sommige activiteiten is er een reiskostenvergoeding!

Bekijk alle kampen van NJN

Ga naar het overzicht waar je kunt kiezen uit alle mogelijkheden die we je dit jaar te bieden hebben.

Ga Naar het overzicht van alle kampen